ALES Kursu

ALES Kursu
ALES kursu hazırlık eğitimlerimiz ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Kişiye özel programlarımız ve eğitim planlamalarımızla binlerce öğrenciyi ALES’e hazırlamaktayız. Maksimum 12 kişiden oluşan sınıf kadrosu ile kaliteli eğitimler vererek donanımlı bir şekilde sizleri ALES’e hazırlamaktayız. Bilişsel Akademi kurumumuzda ALES eğitimi 3 aşamada verilmektedir.
1.Aşama: ALES konularına yönelik tanımlamalar, sınavda sorulan soru tarzını kavrama, sınav sorularında uzun vakit harcamamak için Hızlı Okuma, planlı çalışma, rehberlik ve motivasyon etkinlikleri olmaktadır.
2.Aşama: ALES konularının tekrarı, konulara ilişkin deneme sınavları, çözümlenemeyen sorulara yaprak test takviyesi ile devam etmektedir.
3.Aşama: Son aşama ise sınavın yaklaşması ve zamanın azalmasından dolayı ALES soru kampı ile eğitim süreci tamamlanmaktadır.
Bilişsel Akademi ALES Kursu
Kurumumuz minimum 1-3 kişilik, maksimum 8-12 kişilik gruplar halinde bir eğitim anlayışı ile özel ilgi göstererek ALES sınavına hazırlık eğitimi vermektedir. Kurumumuzdaki ALES kursu için yabancı uyruklu öğrencilerimiz de kayıt yaptırabilmektedir.
Bilişsel Akademi ALES Kursu programımızda;
•Matematik,
•Türkçe,
•Sayısal ve Sözel Mantık,
•ALES Hızlı Okuma ve Sınav Teknikleri ile ilerlemekte olan bir düzenimiz bulunmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ALES Kursu”

Leave a Reply

Gravatar